מכשירי סיכה אוטומטיים

הסיכה הינה הצורה העיקרית של תחזוקה מונעת במפעלי ייצור. סיכה יעילה המסייעת בייצור אופטימלי מושגת באמצעות מתן חומר הסיכה הנכון, במקום הנכון, בכמות הנכונה ובתדירות הנכונה.

במפעלים המודרניים מטפלים במכונות העיקריות באמצעות מערכות סיכה מרכזיות. מערכות אלה מוכיחות את עצמן כיעילות כאשר הן מתוחזקות, מכוונות ומבוקרות באופן קפדני.

שאר תהליך הסיכה מתבצע בעיקר באופן ידני או באמצעות מתקני סיכה קטנים ועצמאיים המבוססים על לחץ קבוע. מערכת ה- MEMOLUB®HPS הינה מערכת סיכה אלקטרו-מכנית מדויקת בעלת עוצה של 25 אטמוספרות, ההופכת את כל תהליך הסיכה לאוטומטי וממורכז.

מערכת זו הינה עצמאית ומכילה חומר סיכה לטעינה מחדש (גריז או שמן ארוזים במחסניות מקוריות) וערכת סוללות.

יישום

בזכות הלחץ הגבוה שהוא מייצר, ניתן להשתמש ב- MEMOLUB®HPS כבמערכת סיכה מרכזית למספר נקודות עם מחלק פרוגרסיבי, או כבנקודת סיכה יחידה - עם או בלי צנרת. כך ניתן למקם את המכשירים במקומות נגישים יותר לעובדי
הסיכה.

MEMOLUB®HPS מיועד למגוון רחב של יישומים ומציע פתרון מעולה לסיכה של רכיבים מסוכנים, בעלי גישה קשה, במקומות מבודדים או במקומות הדורשים עצירת מכונה. המכשיר מומלץ לשימוש בנקודות בהן תדירות הסיכה הינה גבוהה.

חומרי סיכה איכותיים במקום הנכון, בכמות הנכונה ובתדירות הטובה ביותר, תפעול קל, חכם ויעיל ועלויות תחזוקה נמוכות הם היתרונות שמציע מכשיר הסיכה MEMOLUB®HPS.

רשימת האביזרים, המחלקים הפרוגרסיביים המותרים לשימוש וחומרי הסיכה תישלח על פי בקשתכם. במקרים של שימוש מתמשך בטמפרטורות נמוכות מ- 5- מעלות צלזיוס, חשוב לבדוק באופן יסודי את מצב הסוללות על ידי שימוש בפונקציית השליטה של המכשיר.


שירות

מחלקת השירות של מידור דואגת להתקנת המכשיר ולתחזוקתו -

  • התקנת ה- MEMOLUB®HPS כמערכת סיכה מרכזית או כנקודת סיכה אחת.
  • תחזוקה ה- MEMOLUB®HPS - החלפת מחסניות, מילוי, סוללות ובקרה.
אחריות
  • האחריות חלה על הרכיבים המכניים והאלקטרוניים שלהמכשיר לתקופה של 12 חודשים,  בתנאי שהקופסה העיקרית של המכשיר (הקופסה האדומה) לא נפתחה ולא ניזוקה והשימוש  במכשיר נעשה רק על פי הוראות השימוש בדפי ההפעלה.
  • האחריות מוגבלת להחלפת המכשיר בלבד.
  • באחריות המשתמש לוודא כי המכשיר עובד כהלכה. 

 


פרטים נוספים
חייגו 04-8724822 או השאירו פניה:עקרון פעולה
גלריית תמונות
Memolub One Memos Combo
o1
Memolub_One_Kit
Splitter 2007
HPS-Logo
MPS-04 2007
החלפת מחסנית
השוואה בין דגמים